Opublikowano:

V Pabianicki Półmaraton – nasza pierwsza połówka!

Już za kilka dni pierwsza biegowa niedziela tegorocznej wiosny. 10. PZU Półmaraton Warszawski, w którym biegnie połowa naszej firmy :) i V Pabianicki Półmaraton, podczas którego nasze batony i ziarenka będą dodawały sił grupie Zajęcy!

Oba półmaratony świętują swoje jubileusze. Jednak większy chyba powód do radości będą mieli orgowie pabianickiej imprezy, których marzenia o przekroczeniu tysiąca uczestników spełniły się już ponad tydzień temu. Wtedy to, na konto Stowarzyszenia Wszystko Gra – Pabianice wpłynęła tysięczna wpłata. Dziś jest ich już niemal 1200. Do tego dochodzi ponad setka chętnych, którzy pobiegną w specjalnym Biegu na 5km, zorganizowanym z okazji piątej edycji. A przecież normalnym jest, że zarówno ostatnie dni, jak i ostatnie godziny przed startem to czas, kiedy zapisują się jeszcze nowi biegacze.

W Pabianicach takiej imprezy jeszcze nie było. Dopingujemy i wspieramy. Mamy nadzieję, że pabianiccy pacemakerzy będą zadowoloni z zestawów Chia Charge, jakie znajdą w swoich pakietach. Wiemy, że nie powinno się jeść nic nowego przed ważnym, ale uwierzcie nam: zarówno batony energetyczne Chia Charge , jak i mieszanka ziaren Chia Charge Honey Trial Mix to same naturalne i zdrowe składniki. Wcinajcie śmiało… :D

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich biegaczy. Oczywiście nie tylko tych w Pabianicach i Warszawie, ale każdego, kto tej niedzieli będzie biegł. I nieważne, czy podczas zawodów czy też treningowo. Liczy się ruch, do którego gorąco zachęcamy!

Samych życiówek :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *