Opublikowano:

Karpacki Ultramaraton – Chia Charge w pakiecie!

BUM! Właśnie zostaliśmy Partnerem kolejnego, niezwykłego ultrawydarzenia! Już 7 lipca 2016 roku wystartuje pierwsza edycja KUM’a – Karpackiego Ultramaratonu, który… jest czteroetapowym, czterodniowym i czterociężkim wyzwaniem o długości ok 200km i przewyższeniem sięgającym niemal 8000 metrów! Takie rzeczy tylko z Chia Charge… :)

Strona www: BIEG KUM

Każda z osób, które 7 lipca pojawią się na starcie w Szczawnicy otrzyma w pakiecie startowym aż cztery duże batony – po jednym na każdy dzień zawodów. Dodatkowo, uruchomiliśmy w naszym sklepie internetowym specjalny kod rabatowy, już teraz upoważniający osoby zapisane na KUM’a do zakupów z 10% zniżką. UWAGA: osoby, które już opłacą wpisowe otrzymają kod o wartości 15% ważny do… końca tego roku! Kody zostały rozesłane przez organizatora w specjalnych komunikatach. Poniżej zamieszczamy króciutki regulamin tej promocji:

REGULAMIN PROMOCJI “KUM2016”

 1. Postanowienia ogólne1. Organizatorem Promocji KUM2016 jest firma PGL Piotr Krajewski z siedzibą w Pabianicach, przy ul. Poprzecznej 52. Zasięg Promocji ogranicza się do sklepu internetowego www.chiacharge.pl3. Czas trwania Promocji jest określony i obejmuje okres od 20.05.2016 do 31.12.2016 r.Warunki i zasady udziału w promocji1. Możliwość skorzystania z Promocji ma każda osoba, której nazwisko widnieje na liście osób zapisanych na Karpacki Ultramaraton KUM.2. Promocja upoważnia osobę zapisaną na KUM’a do zakupu wszystkich towarów ze sklepu internetowego www.chiacharge.pl ze zniżką 10% (dla osób tylko zapisanych) lub 15% (dla osób, które opłacą wpisowe najpóźniej do dnia rozpoczęcia zawodów.3. Kod o wartości 10% ważny jest do dnia 7.07.2016 roku, natomiast kod o wartości 15% zacznie obowiązywać od dnia 11.07.2016 r.4. Kody rozesłane zostały do wszystkich zapisanych osób drogą elektroniczną przez organizatora.

  5. Kod promocyjny może zostać zrealizowany wyłącznie przez osobę, której nazwisko widnieje na liście startowej KUM’a.

  6. Towar zakupiony w Promocji podlega wszystkim zasadom określonym przez Regulamin główny sklepu.

  7. Zamówienia zostaną zrealizowane po pozytywnym zweryfikowaniu danych osoby zamawiającej. W przypadku braku zgodności danych podanych podczas składania zamówienia z listą startową, zamówienie zostanie anulowane, a pieniądze zwrócone.

  8. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

  Postanowienia końcowe

  1. Udział w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem.

  2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.

 

Opublikowano:

Ewa i Bartek – Partnerzy Chia Charge!

W myśl zasady “Liczy się jakość, a nie ilość” nie zasypujemy naszego Bloga codziennymi wpisami :) Ale jak już coś piszemy, to musi być BOMBA! Oto pierwsza, tegoroczna i niesamowita: Ewa Majer, aktualna Mistrzyni Polski w ultramaratońskim biegu górskim (B7D w Krynicy, czas 09:41:52!) oraz Bartek Gorczyca, zwycięzca m.in Biegu Ultra Granią Tatr 2015 czy Łemkowyna Ultra Trail (dystans 150km w Beskidzie Niskim przebiegł w 17:19:53) oficjalnie przyznali, że Chia Charge to najlepszy wybór sezonu! Trzymamy kciuki zarówno za wielkie i ambitne plany obu naszych nowych Ambasadorów, jak i za owocną, najlepiej długoletnią współpracę z naszą marką. To prawdziwy zaszczyt, gdy zawodnicy tej klasy sami proponują współpracę…

Opublikowano:

V Pabianicki Półmaraton – nasza pierwsza połówka!

Już za kilka dni pierwsza biegowa niedziela tegorocznej wiosny. 10. PZU Półmaraton Warszawski, w którym biegnie połowa naszej firmy :) i V Pabianicki Półmaraton, podczas którego nasze batony i ziarenka będą dodawały sił grupie Zajęcy!

Oba półmaratony świętują swoje jubileusze. Jednak większy chyba powód do radości będą mieli orgowie pabianickiej imprezy, których marzenia o przekroczeniu tysiąca uczestników spełniły się już ponad tydzień temu. Wtedy to, na konto Stowarzyszenia Wszystko Gra – Pabianice wpłynęła tysięczna wpłata. Dziś jest ich już niemal 1200. Do tego dochodzi ponad setka chętnych, którzy pobiegną w specjalnym Biegu na 5km, zorganizowanym z okazji piątej edycji. A przecież normalnym jest, że zarówno ostatnie dni, jak i ostatnie godziny przed startem to czas, kiedy zapisują się jeszcze nowi biegacze.

W Pabianicach takiej imprezy jeszcze nie było. Dopingujemy i wspieramy. Mamy nadzieję, że pabianiccy pacemakerzy będą zadowoloni z zestawów Chia Charge, jakie znajdą w swoich pakietach. Wiemy, że nie powinno się jeść nic nowego przed ważnym, ale uwierzcie nam: zarówno batony energetyczne Chia Charge , jak i mieszanka ziaren Chia Charge Honey Trial Mix to same naturalne i zdrowe składniki. Wcinajcie śmiało… :D

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich biegaczy. Oczywiście nie tylko tych w Pabianicach i Warszawie, ale każdego, kto tej niedzieli będzie biegł. I nieważne, czy podczas zawodów czy też treningowo. Liczy się ruch, do którego gorąco zachęcamy!

Samych życiówek :D

Opublikowano:

Zimowy Ultramaraton Karkonoski – do zobaczenia!

Chia Charge na ZUKu!

Już za 18 dni w Karkonoszach odbędzie się II edycja Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego im. Tomka Kowalskiego. Wszyscy spośród 270 zawodników, którzy 7 marca o godzinie 7.00 rano staną na starcie na Polanie Jakuszyckiej, znajdą w swoich pakietach nasze energetyczne saszetki Chia Charge Trail Mix oraz Chia Charge Honey Trail Mix. Trzymamy kciuki!

O ultramaratonie

Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego to trasa o długości ok. 52km, ciągnąca się od Polany Jakuszyckiej, przez Szrenicę, Śnieżne Kotły, Przełęcz Karkonoską, szczyt Śnieżki, Przełęcz Okraj aż do mety na deptaku w Karpaczu, gdzie znajduje się biuro zawodów. Limit czasu dla całej trasy organizatorzy ustalili na 11 godzin, natomiast limity dotarcia na poszczególne punkty żywieniowe (jest ich cztery, co około 10-15km) mogą jeszcze ulec zmianie. Wszystko zależy od warunków pogodowych, które w marcu są ciężkie do przewidzenia. Zawodnicy mogą równie dobrze brnąć przez głębokie zaspy, jak i biec całkowicie pozbawionymi śniegu szlakami.

Więcej informacji znajdziecie na stronie biegu TUTAJ

Opublikowano:

Chia Charge w pysku komandosa. Psa komandosa!

Chia Charge to marka niezwykła i jako taka lubi rzeczy równie niepowtarzalne. A co może być równie niepowtarzalnego jak Eto, pies ultramaratończyk, pies Komandos, pies prowadzący swój fejsbukowy fanpejdż, i na koniec pies wychowujący swojego własnego dwunoga? Mało rzeczy, co nie? :)

Sami widzicie, że nasza współpraca z czterołapowym (łapiastym?) biegaczem była tylko kwestią czasu. Paczuszka spakowana, nadana i już od kilku dni Eto wcina nasze batony, aż mu się uszy trzęsą. A dziś to nawet kazał swojemu dwunogowi zrobić zdjęcie przy śniadaniu i nam podesłał.

Wielkie dzięki psie Komandosie i do zobaczenia na kolejnym ultra!

Aha, o mały włos a zapomnielibyśmy napisać o czymś baaaardzo ważnym. Eto i jego Pan chcą nakręcić film! O bieganiu rzecz jasna, ale nie takim zwykłym, ale właśnie o bieganiu czworonoga z dwunogiem. Sami wiecie, że dziś wszystko kosztuje, a Pies Komandos chce, żeby film był niezwykły, potrzebuje więc trochę wsparcia. Szczegóły poniżej. Zachęcamy!

Polak Potrafi – Eto

FullSizeRender

PS A tu macie profil Eto na FB. Zaglądnijcie i lubcie, dzieje się!